Oferta pracy:

Supplier quality assurance, Olkusz

Opublikowano 11 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko Supplier quality assurance.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z dostawcami i ich rozwój w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw;
  • Audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców, monitorowanie wskaźników jakościowych z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia;
  • Aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców;
  • Współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki;
  • Tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień;
  • Prowadzenie i nadzorowanie dostawców w procesie APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych;
  • Udzielanie aktywnego wsparcia od strony technicznej w rozwoju nowych projektów;

Wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne;

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie w procesie kwalifikacji, oceny i rozwoju dostawców;
  • Praktyczna znajomość APQP, MSA, 8D, Lean, SixSigma;
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wg. IATF 16949, VDA 6.3, ISO 9001;
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem;
  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń;
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych;
  • Umiejętność otwartej i bezpośredniej komunikacji wewnątrz firmy jak również z dostawcami zewnętrznymi.

Oferujemy:

    • Pracę w młodym dynamicznym zespole;
    • Nowoczesne zaplecze techniczne;
    • Umowę o pracę;
    • Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet Medicover;
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
    • Szkolenia.