Oferta pracy:

Specjalista IT ds. systemu ERP, Olkusz

Dodane 1 miesiąc dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista IT ds. systemu ERP.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie, administracja i rozwój systemu ERP w całej organizacji ( IFS);
  • Obsługa procesów i zadań, monitorowanie pracy systemów, wdrażanie nowych połączeń w obszarze EDI ( przygotowanie i konfiguracja systemu ERP do dwustronnej komunikacji z partnerami biznesowymi);
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej do ustanowienia połączeń EDI ( do 10 % czasu pracy);
  • Tworzenie i rozwój raportów i innych skryptów aplikacyjnych dla użytkowników systemu ERP;
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie systemu ERP;
  • Współpraca z firmami świadczącymi wsparcie w zakresie systemu ERP i EDI;
  • Udział w procesie integracji systemów zewnętrznych z systemem ERP;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne;
  • Doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obsłudze systemów ERP w organizacjach produkcyjnych lub będących dostawcami usług;
  • Zaawansowany poziom umiejętności obsługi komputera;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;
  • Znajomość języka SQL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1), mile widziany j. niemiecki A2/B1;
  • Wiedza z zakresu XML – struktura, zasady;
  • Wiedza z zakresu elektronicznej wymiany danych EDI;
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows i Linux;
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych (np. pod presją czasu);
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych;
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Priorytetyzacja zadań, umiejętność koordynacji zadań składowych, umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji, nastawienie na dużą kulturę i etykę pracy;

    Oferujemy:

      • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
      • Benefity: Opiera medyczna dla pracowników, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, pakiet NN, pakiet sportowy, ZFŚS, imprezy firmowe, szkolenia ;
      • Umowę o pracę;
      • Narzędzia pracy: laptop, telefon, specjalistyczne oprogramowanie, dostęp do infrastruktury;
      • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
      • Szkolenia.