Oferta pracy:

Specjalista ds. zakupów-Kierownik działu, Śląsk

Opublikowano 1 rok temu

Zapraszamy Państwa do udziału w nowym procesie rekrutacyjnym.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży gazowniczej na Śląsku poszukujemy Specjalisty w dziale Zakupu

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów materiałów i usług dla kontraktów realizowanych przez Spółkę, w szczególności za tworzenie i prowadzenie bazy dostawców i usługodawców oraz korespondencji handlowej,
  • prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów,
  • analiza rynku w obrębie branży Oil&Gas,
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • kontrola stanów magazynowych, monitorowanie terminowości dostaw, rozliczanie dokumentów handlowych,
  • koordynacja i kontrola dostaw, prowadzenie bieżącej oceny dostawców,
  • operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie stałych umów.
  • Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – atut dodatkowy
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży Oil&Gas),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word),
  • mile widziana znajomość programów klasy ERP/ERP II (OPTIMA),
  • znajomość warunków handlowych oraz doświadczenie w negocjacjach

Zdolności interpersonalne:

  • doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole,
  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne, nastawienie na realizację zadań,
  • gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności Firmy,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów materiałów i usług w dużej firmie mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz samodzielną, odpowiedzialną pracę przy prestiżowych projektach
  • świadczenia socjalne oraz dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje,
  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swoim sektorze