Oferta pracy:

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektronicznej z Krakowa poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży e-commerce.

ubez

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa klientów i sprzedaż urządzeń w kanale e-commerce;
  • Zarządzanie sprzedażą produktów w kanałach elektronicznych (m.in. Allegro, Amazon);
  • Obsługa zamówień na platformach internetowych;
  • Telefoniczna obsługa klienta;
  • Zarządzanie ofertą produktową na platformach sprzedażowych;
  • Dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność ofert produktowych w kanałach sprzedaży detalicznej;
  • Analiza rynku produktów i działań konkurencji;
  • Pozycjonowanie produktów na serwisach aukcyjnych;
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających sprzedaż;
  • Koordynacja działań marketingowych w wybranym obszarze produktowym;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość portali aukcyjnych i porównywarek;
  • Wiedza na temat sprzedaży online;
  • Znajomość sprzedaży na AMAZON;
  • Znajomość sprzedaży na ALLEGRO;
  • Mile widziana umiejętność obsługi Baselinker;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość języka html oraz obróbki graficznej;
  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności;
  • Otwartość, kreatywność oraz komunikatywność;

Możemy Ci zaoferować:

  • Ciekawą, stabilną oraz pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Dobrej klasy narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne oraz elastyczne warunki zatrudnienia (UOP/B2B);
  • Miłą i opartą na koleżeństwie atmosferę pracy;
  • Dużą samodzielność w działaniu.