Oferta pracy:

Specjalista ds. Rekrutacji, Katowice

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego oraz średniego szczebla;
  • Przygotowywanie i emisja ogłoszeń;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów;
  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi kandydatami;
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych i rozmów bezpośrednich z kandydatami;
  • Przygotowywanie profili kandydatów;
  • Monitoring wdrożonej strategii oraz wprowadzanie zmian;
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie case’ów, testów;
  • Opracowywanie profilu stanowiska w porozumieniu z osobą zlecającą rekrutację;
  • Współuczestnictwo w procesie zatrudnienia nowego pracownika;
  • Wsparcie w działaniach z zakresu miękkiego HR, w tym budowanie systemu kompetencji;
  • Współuczestnictwo w eventach employer brandingowych;
  • Współpraca z biurami karier, szkołami, ośrodkami dydaktycznymi w celu pozyskania kandydatów do pracy oraz na staż;
  • Współpraca z dostawcami usług HR oraz instytucjami: firmy rekrutacyjne, agencje pracy tymczasowej, urzędy pracy, itp.;
  • Bieżąca aktualizacja procedur i instrukcji w obszarze rekrutacji, adaptacji, współpracy z uczelniami, a także innych procesów Działu Operacyjnego;
  • Systematyczne doskonalenie swojej organizacji pracy, stosowanych systemów informatycznych w obszarze HR oraz organizacji pracy działu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub techniczne;
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Biegła znajomość języka: polskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, skuteczność w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie uop;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowy;
  • Narzędzia niezbędne do pracy: m.in. laptop, telefon;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.