Oferta pracy:

Software Engineer, Warszawa

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Software Engineera.

Obowiązki:

  • projektowanie, rozwój, utrzymanie aplikacji internetowych na platformie .NET;
  • współpraca w zespole;
  • programowanie m.in. przy użyciu C# ;

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość C# i ASP .NET MVC;
  • znajomość bazy danych MS SQL;
  • wysokie umiejętności techniczne i chęci ich ciągłego doskonalenia;
  • zaangażowanie w pracę oraz kreatywność.

Mile widziane:

  • znajomość języka JavaScript, CSS5 oraz biblioteki jQuery;
  • znajomość Git;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych;
  • znajomość standardów OWASP;
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT/bezpieczeństwa danych;
  • znajomość nowoczesnych wzorców projektowych i architektonicznych;
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o uop lub B2B;
  • wynagrodzenie w przedziale 13000- 15000zł brutto;
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności;
  • możliwość udziału w szkoleniach;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • przyjazną atmosferę pracy.