Oferta pracy:

Przedstawiciel handlowy, Kraków

Opublikowano 5 lat temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług z branży elektronicznej w dużych sieciach handlowych
  • Współtworzenie strategii i planów sprzedażowych i ich realizacja
  • Wyszukiwanie sposobów dotarcia do nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi głównie na rynku krajowym

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Sumienność
  • Komunikatywność

Benefity:

  • laptop oraz samochód – do użytku służbowego
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach
  • system premiowy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość awansu

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).