Dodane 2 miesiące dni temu

Project Manager (BIM, IT, CAD), Gliwice

Project Manager odpowiada za ogólny kierunek, koordynację, wdrażanie, realizację, kontrolę i realizację istotnych dla firmy projektów.

Główne obowiązki:

  • definiowanie zadań projektowych i wymagań zasobowych
  • opracowywanie planów projektów
  • tworzenie harmonogramu projektów
  • zarządzanie budżetem projektu
  • zarządzanie rozdziałem zasobów w projektach
  • określenie rezultatów projektu za pomocą odpowiednich narzędzi
  • wsparcie dla zespołu projektowego
  • zapewnienie oraz kontrola jakości
  • stały monitoring postępów realizacji projektów
  • wdrożenie i zarządzanie zmianami w prowadzonych projektach
  • przygotowywanie raportów dla CTO

Oczekujemy:

  • znajomości teoretycznych i praktycznych aspektów zarządzania projektem
  • bezpośredniego doświadczenia w pracy w zakresie zarządzania projektem
  • umiejętności myślenia krytycznego i rozwiązywania problemów
  • szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętności komunikacyjnych

Mile widziana:

  • znajomość programów typu ArchiCAD / Revit / SketchUp, etc.
  • umiejętność w posługiwaniu się oprogramowaniem do modelowania 3D: Blender, CATIA, Solidworks, SolidEdge, Inventor, ProEngineer, etc.
  • znajomość podstaw programowania

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy: stale wyszukujemy nowych rozwiązań i inwestujemy w szkolenia naszych specjalistów. Wyróżnia nas dynamika działania oraz chęć do dzielenia się wiedzą
  • benefity pozapłacowe: poza atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia miesięcznego, oferujemy naszym pracownikom pracę w nowoczesnym biurze z wydzieloną strefą relaksu, udział w wydarzeniach integracyjnych, wspólne darmowe posiłki (poniedziałkowe śniadania i czwartkowe obiady), ubezpieczenie grupowe, dodatkowe zajęcia sportowe, wyjazdy na konferencje i udział w targach branżowych – ale przede wszystkim przyjazną i otwartą atmosferę!
  • wygodną lokalizację: nasze biuro znajduje się w centrum Gliwic, tuż obok głównych węzłów komunikacji miejskiej i w niedalekiej odległości od rynku.

Wymagany jest poprawny adres email.