Oferta pracy:

Product Manager, Kraków

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektronicznej/elektromobilności poszukujemy Product Managera.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii oraz koordynowanie procesu rozwoju nowych produktów, a także rozwijanie produktów już istniejących;
  • Wypracowanie planów budżetowych w ramach podległych grup asortymentowych;
  • Wprowadzanie nowych produktów, usług lub rozwiązań na rynek;
  • Zarządzanie cyklem życia produktów (rowery elektryczne, hulajnogi, skutery);
  • Kreowanie polityki sprzedażowej, pozycjonowania cen i akcji promocyjnych;
  • Monitorowanie trendów rynkowych, a także analiza konkurencji oraz poziomu sprzedaży podległej kategorii produktowej;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz określanie warunków współpracy z bieżącymi i nowymi dostawcami zagranicznymi w zakresie cen, jakości, terminów dostaw itp;
  • Koordynacja procesu produkcji produktów od pomysłu aż do dostawy;
  • Dbałość o terminowość i jakość dostaw,
  • Opracowywanie dokumentacji i procedur dotyczących produktów;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu prowadzenia spójnych działań dotyczących kontentu produktowego.

Oczekiwania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku: Junior Product Manager, Product Manager, Category Manager lub Brand Manager;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w negocjacjach z Azją – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analizowania danych;;
  • Inicjatywa oraz samodzielność w poszukiwaniu informacji;
  • Dobra znajomość MS Office z naciskiem na Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Komunikatywność.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie sportem, branżą samochodową oraz elektroniczną;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie UOP lub B2B;
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń + system premiowy;
    • 4 dni zdalne w miesiącu;
    • Ubezpieczenie medyczne, Multisport;
    • Narzędzia niezbędne do pracy;
    • Urlop zawsze w okresie świąteczno-noworocznym 😊;
    • Rabat pracowniczy na produkty i usługi oferowane przez Pracodawcę;
    • Możliwość udziału w szkoleniach;
    • Możliwość rozwoju.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).