Oferta pracy:

Performance Marketing Specialist, Kraków

Opublikowano 9 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z Krakowa prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Performance Marketing Specialist .

rozlicz
Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i analiza działań własnych oraz efektywności innych kanałów pozyskania w oparciu o Google Analytics i systemy wewnętrzne,
  • przygotowanie strategii (we współpracy z działami promocji wydawnictw) oraz realizacja i optymalizacja kampanii (głównie Facebook Ads i Google Ads),
  • realizowanie celów biznesowych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych z prowadzonych działań,
  • praca na  wskaźnikach, celach i metrykach – mierzenie wyników pracy i rozliczanie powierzonego budżetu,
  • przygotowanie analizy grup docelowych, konkurencji i trendów rynkowych,
  • przygotowywanie estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC/CPL,
  • proponowanie i kreowanie nowych rozwiązań w obszarze online, bycie na bieżąco z aktualnymi trendami,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Facebook Ads Manager, Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager,
  • duże doświadczenie w zakresie planowania, wdrażania i optymalizowania kampanii FB Ads, w obszarze digital marketingu
  • ukierunkowanie na generowanie leadów i konwersji sprzedażowej,
  • umiejętność opracowywania i raportowania wyników i kosztów prowadzonych działań,
  • umiejętność przeprowadzania analiz grup docelowych i konkurencji,
  • podstawowa znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM,
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz wyciągania wniosków i przekuwania ich w konkretną strategię działania,
  • samodzielność w działaniu,
  • kreatywność i chęć testowania nowych pomysłów,
  • angielski w stopniu pozwalającym na czytanie o nowościach w obszarze marketingu,
  • kreatywność,
  • głowa pełna pomysłów i chęć ich wdrażania,
  • umiejętności analityczne,
  • świetna organizacja pracy,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lunchpass, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie uznaniowe,
  • Konieczne szkolenia,