Oferta pracy:

Menedżer ds. Marketingu, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży teleinformatycznej poszukujemy Menedżera ds. Marketingu.

Obowiązki:

  • Tworzenie skutecznego i spójnego ze strategią firmy przekazu marketingowego dla klienta B2B,;
  • Współpraca z Działami Produktowymi i Działem Handlowym w zakresie realizacji zaplanowanych działań;
  • Zarządzanie pracą zespołu;
  • Kreowanie wizerunku produktów, usług oraz marki dla otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego;
  • Prowadzenie kampanii marketingowych i działań promujących produkty i rozwiązania oferowane przez firmę;
  • Tworzenie i nadzór nad treściami zamieszczanymi na firmowej stronie www, w social mediach i w innych kanałach marketingowych;
  • Wdrażanie narzędzi i rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży;
  • Nadzór nad organizacją eventów, targów i konferencji;
  • Planowanie budżetu działań marketingowych;
  • Analizowanie prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych.
  • Oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nowych technologii;
    • Znajomość nowoczesnych technik i narzędzi marketingowych wpływających na wzrost sprzedaży w kanałach B2B oraz e-commerce;
    • Ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresu Marketingu, PR, mile widziane wykształcenie techniczne;
    • Umiejętność wprowadzania produktów/technologii na rynek, ich pozycjonowania oraz analizowania prowadzonych kampanii marketingowych;
    • Umiejętność pisania ciekawych artykułów („lekkie pióro”);
    • Umiejętności z zakresu prowadzenia badań i analiz rynkowych;
    • Samodzielność i kreatywność w działaniu, proaktywne podejście do podległego obszaru;
    • Bardzo dobra organizacja pracy i koordynacja działań zespołu, umiejętność pracy w zespole;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Prawo jazdy kategorii B .

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie technologicznej;
    • Dużą samodzielność i wpływ na podejmowane decyzje marketingowe;
    • Pracę w kameralnym zespole;
    • Dobrą atmosferę w pracy.
    • Pracę w nowoczesnym biurze;
    • Dogodny dojazd z różnych części Krakowa.