Oferta pracy:

Manager/ Dyrektor E-Commerce, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Managera/Dyrektora E-Commerce.

Obowiązki:

  • Zarządzanie internetowymi kanałami sprzedaży,
  • Budowanie i nadzór nad sprzedażą, w ramach Allegro oraz Amazon,
  • Nadzór nad poprawnością realizacji zamówień,
  • Zarządzanie podległym personelem i współpraca z działem sprzedaży,
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta,
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych, targetów (m.in. na Amazon), w oparciu o budżet,
  • Rozwój internetowych kanałów sprzedaży,

Oczekiwania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • Dobra znajomość rynku elektroniki użytkowej,
  • Wiedza na temat sprzedaży online,
  • Doświadczenie w pracy na arenie międzynarodowej ( Europa),
  • Znajomość narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w kanale e-commerce (WordPress, PrestaShop, Shoper, Baselinker, edrone, Canva, SalesManago
  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesów związanych z obsługą Allegro i platform typu Marketplace, umiejętność zarządzania zespołem zajmującym się prowadzeniem aukcji, copywriting,
  • Podstawowa znajomość języka HTML,
  • Komunikatywna znajomością języka angielskiego,
  • Samodzielność,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość wykazania się kreatywnością,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosferę pracy i zgrany zespół,
  • Dużą samodzielność w działaniu.