Oferta pracy:

Manager ds. Marketingu, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy Managera ds. Marketingu.

Obowiązki:

  • tworzenie i wprowadzenie strategii marketingowych, przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży, w celu osiągania konkretnych wyników sprzedażowych;
  • sprawowanie kontroli nad bieżącymi działaniami komunikacyjnymi dla spółki;
  • przygotowywanie harmonogramu kampanii marketingowych – kalendarz komercyjny;
  • przeprowadzanie analizy rynku, konkurencji i konsumenta oraz poszukiwanie przewag konkurencyjnych.
  • Oczekiwania:

    • 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu;
    • doświadczenie w zarządzaniu marką oraz budżetem marketingowym;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru marketingu;
    • bardzo dobra znajomość́ języka angielskiego na poziomie C1;
    • doświadczenie w pracy przy badaniach rynkowych – raporty oparte na danych rynkowych np.: Nielsen, GFK;
    • znajomość zagadnień marketingu online i narządzi analitycznych / marketingowych (Google Analytics, adWords, Facebook ads);
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

    Oferujemy:

    • B2B;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy);
    • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.