Oferta pracy:

Konsultant / Specjalista ds. testów, Wrocław

Dodane 4 dni dni temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Konsultant / Specjalista ds. testów (miejsce pracy: Wrocław).

Zakres obowiązków:ubezp

  • Samodzielne przygotowywanie scenariuszy testowych,
  • Przygotowanie danych testowych, pozyskiwanie danych z innych obszarów/zapewnienie danych testowych dla innych obszarów, na potrzeby realizacji testów własnych/testów innych zespołów,
  • Przeprowadzanie testów: funkcjonalnych (black-box testing), niefunkcjonalnych, strukturalnych (white-box testing), integracyjnych, systemowych (e2e),
  • Analizowanie i interpretowanie wyników testów, wyciąganie wniosków i tworzenie raportów,
  • Przygotowanie scenariuszy testowych oraz wsparcie użytkowników w zakresie wykonywania testów przez Zamawiającego,
  • Wsparcie w zakresie przygotowania scenariuszy testowych, realizacji testów i przygotowania danych na etapie utrzymania systemu (serwis),
  • Udział w procesach serwisowania aplikacji,
  • Przygotowywanie instrukcji użytkownika,
  • Przeprowadzanie szkoleń z działania aplikacji,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (Kierunki z przedmiotami informatycznymi na uczelniach technicznych, ekonomicznych lub uniwersytetach),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość SQL,
  • Umiejętność przygotowania i zarządzania przypadkami testowymi z wykorzystaniem: Xray/Zephyr/TestRial/ qTest,
  • Znajomość zagadnień ISTQB,
  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania,
  • Znajomość co najmniej dwóch narzędzi do zarządzania przypadkami testowymi i rozwoju oprogramowania Jira/ Bugzilla lub SoapUI, Postman, Testlink, Jenkins/TeamCity, JMeter,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
  • Mile widziane: znajomość narzędzi Confluence , Testowanie oprogramowania – kursy i/lub studia kierunkowe, umiejętność współpracy w metodyce SCRUM,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub hybrydowo (z możliwością pracy zdalnej),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.