Oferta pracy:

Konsultant SAP, Środa Wielkopolska

Dodane 1 tydzień dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta będącego międzynarodową firmą produkcyjną z branży meblarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant SAP.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów IT głównie w obszarze SAP (w tym: całościowy nadzór nad harmonogramem oraz budżetem, jak i kontrola realizacji poszczególnych etapów),
  • opieka i nadzór nad procesami biznesowymi wybranych obszarów (PP/WM/SD/MM),
  • wdrażanie nowych procesów oraz usprawnianie istniejących z wykorzystywaniem najnowszych rozwiązań IT,
  • realizacja zgłoszeń użytkowników.

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie (co wymaga prawidłowego określania priorytetów oraz pracy pod presją czasu),
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konsultanta SAP (mowa o konfiguracji co najmniej dwóch wybranych obszarów – najlepiej PP/WM/SD/MM),
  • zdolność programowania (w tym ABAP w stopniu umożliwiającym tworzenie prostych raportów, wydruków i debugowania),
  • uporządkowany, zorganizowany sposób pracy,
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektowej,
  • komunikatywność, jak i nastawienie na realizację powierzonych obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się za pośrednictwem mowy oraz pisma (co najmniej B1).

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach,
  • okolicznościowe konkursy, jak i prezenty prowadzące do wspólnej radości dla pracowników, jak i ich rodzin,
  • dodatkowe wynagrodzenie finansowe w okresie świątecznym,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników.