Oferta pracy:

Kierownik Działu Personalnego, Świętokrzyskie

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kierownika Działu Personalnego.

Kluczowe zadania:

  • Nadzór/Przygotowanie i wdrożenie strategii działań HR, wspierającej realizację strategii biznesowej- szczególnie w obszarze rekrutacji, szkoleń/rozwoju oraz komunikacji wewnętrznej;
  • Zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi regulacjami prawnymi funkcjonowania obszaru kadr i płac;
  • Zarządzanie obszarem tzw. miękkiego HR – rekrutacja, rozwój, ocena pracownicza, etc.;
  • Kształtowanie polityki płacowej;
  • Doradztwo w zakresie rozwoju pracowników i zarządzania wynikami pracy;
  • Organizowanie działań w zakresie EB;
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych;
  • Opracowywanie i modyfikacja procedur i regulaminów;
  • Koordynacja procesu zatrudniania pracowników, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej;
  • Koordynacja procesu naliczania wynagrodzeń;
  • Wsparcie Kadry menedżerskiej w aspektach dotyczących prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększeniu efektywności całej organizacji;
  • Przygotowanie i koordynacja rocznego budżetu;
  • Zarządzanie zespołem Kadrowo-Płacowym;
  • Bieżąca współpraca z Zarządem w obszarze polityki personalnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, prawo, administracja);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w branży produkcyjnej;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie i komunikacyjne;
  • Bardzo dobre umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej i organizacji;
  • Znajomość praktyczna przepisów prawa pracy;
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.