Oferta pracy:

Kierownik Działu Marketingu, Świętokrzyskie

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kierownika Działu Marketingu.

Kluczowe zadania:

  • Wspieranie działu sprzedaży w realizacji planów sprzedażowych;
  • Współkreowanie wizerunku firmy;
  • Współpraca z działem rozwoju produktu oraz kierownikami;
  • Współpraca z kontrahentami w zakresie działań promocyjno-marketingowych;
  • Współpraca z agencjami w zakresie realizacji projektów marketingowych;
  • Koordynowanie procesu pozyskiwania środków z UE;
  • Prowadzenie i monitorowanie strony internetowej oraz portali społecznościowych firmy;
  • Koordynowanie procesów analiz rynku, sprzedaży i badania satysfakcji oraz potrzeb klienta;
  • Kreowanie i wdrażanie programów motywacyjnych dla handlowców – wsparcie działu HR;
  • Kierowanie akcjami promocyjnymi i kampaniami reklamowymi oraz tworzenie ich regulaminu.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy w dużej firmie międzynarodowej oraz we współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami, rynkiem mediów itp.;
  • Wiedza z zakresu marketingu, reklamy i promocji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office i programu Excel;
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu reklamy, PR, ZZL;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie uop lub B2B;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, np. samochód służbowy, laptop oraz telefon.