Oferta pracy:

Kierownik Działu Controllingu, Świętokrzyskie

Opublikowano 3 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kierownika Działu Controllingu

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie, utrzymywanie i rozwój systemu budżetowania działalności Spółki;
  • Kontrola wykonania budżetu, propozycje działań korygujących oraz raportowanie do zarządu;
  • Nadzór, utrzymywanie i rozwój systemu mierników działalności operacyjnej spółki, a także współpraca z kierownikami oraz raportowanie;
  • Nadzór, utrzymywanie i rozwój systemu controllingu sprzedaży oraz systemu pozycjonowania cenowego;
  • Raportowanie wyników produkcyjnych EP oraz sporządzanie informacji zarządczej o zawartości i częstotliwości wynikającej z praktyki Spółki;
  • Opracowanie, utrzymywanie i rozwój systemu doboru i oceny ekonomicznej przedsięwzięć inwestycyjnych we współpracy z Działem Inwestycji;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu: zarządzania, finansów lub rachunkowości;
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierownika/lidera w zespole controllingu w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Mile widziane kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania: CIMA, ACCA, MBA lub Biegły Rewident;
  • Znajomość MS Office i programu Excel, Access na wysokim poziomie;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu pomiaru i oceny KPI oraz modułów controllingowych systemów klasy ERP;
  • Doświadczenie w projektach mających na celu racjonalizację i optymalizację poziomu kosztów funkcjonowania biznesu;
  • Biznesowe podejście i pro-aktywność w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Silne zdolności interpersonalne, umiejętności coachingowe i umiejętność budowy autorytetu w organizacji;
  • Kompetencje przywódcze.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie nastawionej na rozwój;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon.