Oferta pracy:

Kierownik Budowy

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy Kierownika Budowy.
Praca głównie w delegacjach.

Główne zadania:

  • analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja cen;
  • planowanie i nadzór prac budowlanych;
  • współpraca z inwestorami, koordynacja pracy podwykonawców;
  • prowadzenie dokumentacji kontraktowej, powykonawczej;
  • zarządzanie gospodarką materiałową oraz finansową;

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • uprawnienia budowlane najlepiej w specjalności instalacyjnej (sieci, instalacje, urządzenia cieplne, wentylacyjne, wodociągowe, gazowe;
  • mile widziane uprawnienia SEP: G1, G2, G3
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, przy budowie sieci przesyłowych gazu, obiektów gazowniczych;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, norm;
  • znajomość wymagań UDT, TDT, dyrektywy 97/23/WE;
  • umiejętność wyceny i kosztorysowania robót
  • znajomość programów: MS Office (Excel), MS Project, AutoCAD;
  • znajomość rynku podwykonawców i dostawców;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • gotowość do pracy w delegacjach;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • UOP/ B2B;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • możliwości rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w hotelach o wysokim standardzie;
  • prywatną opiekę medyczną;