Oferta pracy:

Key Account Manager, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta- renomowanej agencji pracy poszukujemy Key Account Managera.

Obowiązki:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów;
  • pozyskiwanie nowych klientów i zarządzanie relacjami z Klientami w branży APT;
  • opracowywanie innowacyjnych koncepcji wdrożeniowych nowych usług;
  • odpowiedzialność za politykę marketingową i PR;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących klientów, konkurentów i wyników własnej działalności;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • monitorowanie rynku;
  • współpraca z pozostałymi działami, służąca dbaniu o odpowiedni wizerunek marki;
  • udział w wydarzeniach branżowych.

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata w sprzedaży i rozwoju biznesu w branży APT i doradztwa personalnego;
  • mile widziane doświadczenie jako koordynator projektów APT, kierownika regionalny odpowiedzialny za
    obsługę klientów lub specjalisty ds. rekrutacji;
  • wiedza z zakresu marketingu i PR;
  • wiedza z zakresu wpływu społecznego;
  • wiedza z zakresu ekonomii;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a zwłaszcza Pakietu MS Office;
  • planowanie i organizacja pracy swojej i zespołu;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • zarządzanie portfelem projektów sprzedażowych;
  • umiejętności pracy pod wpływem stresem;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie B2B lub UoP;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.