Oferta pracy:

Junior/Mid .Net Developer, Olsztyn (hybrydowo)

Dodane 1 miesiąc dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Junior/Mid .NET Developera (z możliwością pracy zdalnej/ hybrydowej po okresie wdrożenia).

Obowiązki:

  • Projektowanie i wytwarzanie nowych funkcjonalności w systemie klasy ERP i aplikacjach WEBowych;
  • Realizacja projektów wg. Agile/Scrum;
  • Bug fixing.

Oczekiwania:

  • doświadczenie min. 2 letnie;
  • dobra znajomość C# , NET Core, REST/JSON, Gita/Mercuriala, SQL, Entity Framework, Web API;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • wysokie umiejętności techniczne, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność, chęć rozwoju, umiejętność współpracy w zespole, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy, elastyczność, kreatywność.

Mile widziane:

  • znajomość: Linux, Docker, PostgreSQL, RabbitMQ, React albo Angular, WPF, Shell, podstawy administracji SQL Serverem;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o uop lub B2B;
  • pracę zdalną/ hybrydową;
  • wynagrodzenie na poziomie 7 000-16 000 brutto/UOP;
  • premie świąteczne, premie po wykonaniu projektów;
  • benefity: zniżki na usługi kulturalne, bezpłatne korzystanie z siłowni firmowej/ zajęć fitness;
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i udziału w szkoleniach: szkolenia e-learningowe, wewnętrzne, zewnętrzne, językowe;
  • przyjazną atmosferę pracy.