Oferta pracy:

Inżynier Procesu, Śląsk

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Inżyniera Procesu, do zadań którego będzie należało zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór, wdrażanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych.

    Zakres obowiązków:

  • Kontrola i optymalizacja przebiegu procesu produkcyjnego;
  • Kontrola kosztów materiałowych;
  • Kontrola jakości i znajomość normy IATF 16949 oraz ISO;
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów, linii technologicznych, maszyn zgodnie z SOP i RFQ;
  • Wsparcie w projektowaniu linii technologicznej;
  • Udział w tworzeniu i wdrożeniu instrukcji stanowiskowej pracy, przezbrojenia, 5S i TPM mas;
    • Wymagania:

    • Doświadczenie w branży samochodowej bądź produkcji masowej;
    • Znajomość systemów jakości (w szczególności IATF);
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Mile widziane doświadczenie w procesach produkcyjnych w przemyśle metalowym (szczególnie we wdrażaniu nowych procesów technologicznych)
    • Mile widziana znajomość maszyn obróbczych, spawalniczych, montażowych i oprzyrządowania;
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
    • Znajomość systemu SAP, narzędzi jakościowych, narzędzi problem solving;
    • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
    • Mile widziana znajomość CQI 9, 11, 12, 15;
    • Umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie UOP;
    • Wynagrodzenie powyżej 5 000 netto, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia;
    • Ciekawe i rozwojowe projekty;
    • Wsparcie doświadczonego zespołu;