Oferta pracy:

Inżynier ds. IT (woj. świętokrzyskie)

Opublikowano 3 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy Inżyniera ds. IT, woj. świętokrzyskie.

Kluczowe zadania:

  • Zabezpieczenie firmy w: sprzęt, oprogramowanie i niezbędne materiały;
  • Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie infrastruktury IT;
  • Zbieranie ofert i wstępne negocjacje w zakresie IT;
  • Bieżąca kontrola legalności oprogramowania;
  • Aktualizacja systemów informatycznych i baz danych;
  • Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzętu i oprogramowania;
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i wydajności podległych systemów IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu informatyki;
  • Co najmniej roczny staż pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;
  • Wiedza w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server z wykorzystaniem usług Active Directory;
  • Znajomość urządzeń sieciowych (switche zarządzalne, routery);
  • Znajomość systemów klasy ERP (znajomość IMPULS EVO będzie dodatkowym atutem);
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych oraz zapytań SQL;
  • Mile widziana znajomość administracji środowiskiem Microsoft Office 365;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Otwartość na zmiany;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Telefon oraz laptop;
  • Szkolenia.