Oferta pracy:

HR Biznes Partner (woj. świętokrzyskie)

Opublikowano 3 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy HR Biznes Partnera, woj. świętokrzyskie.

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnego: ocena kompetencji kandydatów, prowadzenie dokumentacji, selekcja kandydatów, sporządzanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Monitorowanie i ocena procesów rekrutacyjnych, informowanie zainteresowanych stron o ich przebiegu;
  • Sterowanie procesem adaptacji i wdrożenia nowego pracownika;
  • Monitorowanie poziomu fluktuacji kadry pracowniczej oraz stopnia jej satysfakcji;
  • Prowadzenie procesu szkoleń i wszystkich czynności z nimi związanych (m.in. zgłaszanie pracowników na szkolenia, ocena efektywności, kompletowanie dokumentacji);
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zarządzania;
  • Studia podyplomowe z zakresu ZZL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowiska;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i sprzedażowej;
  • Doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych, procedur oraz programów rozwojowych opartych na rozwoju kompetencji;
  • Doświadczenie w analitycznym zarządzaniu wynikami i KPI w HR;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, a w szczególności Excel;
  • Umiejętność: przekazywania informacji;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Inicjatywa w działaniu;
  • Orientacja na wynik;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem, oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Telefon oraz laptop;
  • Szkolenia.