Dodane 2 miesiące dni temu

Grafik 3D, Gliwice

Główne obowiązki:

  • modelowanie 3D oraz optymalizacja geometrii gotowych modeli
  • tworzenie grafiki na potrzeby silników czasu rzeczywistego
  • tworzenie i obróbka materiałów grafiki 2D
  • kompleksowe tworzenie scen do użytku w silnikach czasu rzeczywistego
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego przy opracowywaniu aplikacji wspierających inicjatywy sprzedażowe i użytkowanie produktów;

Oczekujemy:

  • doskonałej znajomości narzędzi do modelowania przestrzennego (3DStudioMax, Maya, Blender, etc.)
  • doskonałej znajomości oprogramowania do tworzenia grafiki 2D (Adobe Photoshop, GIMP, Paint.NET, etc.)
  • znajomości silników graficznych czasu rzeczywistego
  • umiejętności optymalizacji geometrii i przygotowywania modeli Low Poly
  • kreatywności technicznej oraz artystycznej, dobrego wyczucia efektów wizualnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy: stale wyszukujemy nowych rozwiązań i inwestujemy w szkolenia naszych specjalistów. Wyróżnia nas dynamika działania oraz chęć do dzielenia się wiedzą
  • benefity pozapłacowe: poza atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia miesięcznego, oferujemy naszym pracownikom pracę w nowoczesnym biurze z wydzieloną strefą relaksu, udział w wydarzeniach integracyjnych, wspólne darmowe posiłki (poniedziałkowe śniadania i czwartkowe obiady), ubezpieczenie grupowe, dodatkowe zajęcia sportowe, wyjazdy na konferencje i udział w targach branżowych – ale przede wszystkim przyjazną i otwartą atmosferę!
  • wygodną lokalizację: nasze biuro znajduje się w centrum Gliwic, tuż obok głównych węzłów komunikacji miejskiej i w niedalekiej odległości od rynku.

Wymagany jest poprawny adres email.