Oferta pracy:

Export Specialist, Kraków (rynki Bałkany, Grecja )

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy Export Specialisty (rynki Bałkany Grecja )

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta zagranicznego: Bałkany, Grecja;
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi;
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;
  • Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość języka angielskiego – poziom C 1;
  • 2-3 lata doświadczenia w branży technologicznej;
  • zdolności negocjacyjne i analityczne;
  • biegłość w pozyskiwaniu nowych klientów;
  • doświadczenie w sprzedaży produktów oświetleniowych;
  • otwartość na ciągłe zmiany, chęć do wyjazdów zagranicznych;
  • otwartość w komunikacji, łatwość nawiązywania kontaktów, systematyczność;
  • samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy własnej;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel);
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • duży zakres samodzielności;
  • narzędzia niezbędne do pracy: m.in. laptop, telefon
  • Multisport.