Oferta pracy:

Dyrektor zespołu sprzedaży, Kraków

Dodane 1 miesiąc dni temu

Dla naszego Klienta z branży teleinformatycznej poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora zespołu sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą produktów teleinformatycznych,
  • Skuteczna realizacja wytyczonych celów sprzedażowych,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem handlowców,
  • Tworzenie i realizacja budżetów sprzedaży,
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych dotyczących kluczowych projektów prowadzonych przez podległy zespół,
  • Negocjacje handlowe,
  • Współpraca z zarządem firmy oraz działami firmy w celu skutecznej realizacji celów sprzedażowych firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne,
  • Wiedza z zakresu marketingu, ekonomii i zarządzania poparta studiami podyplomowymi i / lub szkoleniami,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sektora integratorów systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Doświadczenie w budżetowaniu i realizacji budżetów sprzedażowych,
  • Umiejętności analityczne,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista,
  • Wiedza i doświadczenie w realizacji sprzedaży doradczej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • Udział w ciekawych projektach w przyszłościowej branży,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa,
  • Szkolenia i możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Pakiety medyczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, kartę MultiSport, zajęcia z języka angielskiego,