Oferta pracy:

Dyrektor Marketingu, Tarnów

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Dyrektora Marketingu.

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie i wprowadzenie strategii marketingowej;
  • Sprawowanie kontroli nad bieżącymi działaniami komunikacyjnymi dla spółki;
  • Przygotowywanie harmonogramu kampanii marketingowych – kalendarz komercyjny;
  • Monitoring nad zespołem marketingowym;
  • Przeprowadzanie analizy rynku, konkurencji i konsumenta oraz poszukiwanie przewag konkurencyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Managera ds. Marketingu lub Trade Marketingu;
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem;
  • Kompetencje managerskie na wysokim poziomie, np. pozytywne nastawienie do ludzi, wysoka orientacja na realizacje celów;
  • Mile widziane doświadczenie w systemie franczyzowym;
  • Znajomość nowoczesnych form komunikacji (m.in. Facebook) – social media.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole;
  • Autonomiczność w podejmowaniu decyzji marketingowych;
  • Szansa na kreowanie wizji strategicznej oraz jej realizację z podległym zespołem;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, np. samochód służbowy.