Dyrektor Działu Produktów Sieciowych-Dyrektor Ekspansji, Kraków

Kraków
Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla Naszego Klienta w Krakowie poszukujemy:

Dyrektor Działu Produktów Sieciowych- Dyrektor Ekspansji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne,
  • Znajomość sektora ISP/Telco/Enterprise,
  • Wiedza z zakresu marketingu, ekonomii i zarządzania najlepiej poparta studiami podyplomowymi i / lub szkoleniami,
  • Znajomość rynku/urządzeń z zakresu rozwiązań przemysłowych (CCTV, ITS),
  • Wiedza z zakresu protokołów wykorzystywanych w przełącznikach sieciowych,
  • Dobra znajomość funkcjonowania sieci Ethernet/IP,
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami w branży teleinformatycznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami,
  • Doświadczenie w pracy z zagranicznymi dostawcami produktów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2+/C1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem składającym się z Menedżerów Produktu i Inżynierów Wsparcia,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami,
  • Uczestnictwo w negocjacjach i spotkaniach z dostawcami firmy,
  • Nadzór na testami rozwiązań, wprowadzaniem modyfikacji, raportowanie do producentów,
  • Nadzór nad kluczowymi projektami sprzedażowymi/wdrożeniowymi,
  • Nadzór nad rozwojem podległych działowi grup produktowych,
  • Kreowanie polityki marketingowej i cenowej produktów,
  • Wspólnie z zarządem spółki budowanie strategii rozwoju działu oraz ekspansji na rynki zagraniczne,
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych dotyczących kluczowych projektów.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • Pracę z interesującymi, ambitnymi ludźmi,
  • Możliwość połączenia kompetencji technicznych i umiejętności zarządzania zespołem,
  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Udział w rozwoju działu na nowych rynkach we wczesnym etapie,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji Krakowa,
  • Szkolenia i możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Pakiety medyczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, kartę MultiSport