Dodane 4 miesiące dni temu

C# Developer, Kraków

Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych
  • tworzenie aplikacji i ich rozbudowa o wymagane funkcjonalności
  • testy aplikacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość C# / .NET Framework – minimum 2 lata doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC, WinForms
  • doświadczenie w pracy z MS Visual Studio
  • dobra znajomość EntityFramework, Linq
  • dobra znajomość Oracle / MS SQL Server
  • dobra znajomość XML, XSD
  • umiejętność programowania wielowątkowego
  • praktyczne umiejętności tworzenia aplikacji z wykorzystaniem HTML5, CSS3, AJAX, JavaScript (jQuery)
  • doświadczenie w tworzeniu Web Services (WCF)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie od 9 000 do 13 000 brutto
  • prywatna opieka medyczna

Wymagany jest poprawny adres email.