Oferta pracy:

Asystentka/Asystent Stomatologa , Kraków Stare Miasto

Kraków
Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Asystentki/Asystenta StomatologaAsystentka Stomatologiczna

Obowiązki:
– asystowanie przy zabiegach stomatologicznych/ chirurgicznych;
– dbanie o higienę pracy, sterylizacja narzędzi ;
– podstawowa obsługa rejestracji.

Oczekiwania:
– min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
– umiejętność podstawowej obsługi komputera;
– umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
– stabilną pracę w miłej atmosferze;
– nowoczesne miejsce pracy;
– możliwość podnoszenia kwalifikacji i doszkalania;
– elastyczne godziny pracy.