Oferta pracy:

Asystent Project Managera, Kraków

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy Asystenta Project Managera.

Interesuje Cię jak powstaje nowy brand? Chcesz zobaczyć jak krok po kroku dochodzi się do efektu końcowego jakim jest produkt, który potem znajdziesz na półce w sieciach handlowych, Internecie, Allegro, Amazonie?

Obowiązki:

  • Przygotowywanie prostych zestawień i analiz na potrzeby działu
  • Odpowiadanie na zapytania reklamacyjne i konsumenckie
  • Przygotowywanie próbek do wysyłki
  • Kompletowanie dokumentów
  • Kontakt z fabrykami w Chinach, koordynowanie terminów kontroli jakości
  • Sporządzanie notatek na spotkaniach

Wymagania:

Język angielski na poziomie zaawansowanym.

Znajomość Excela.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka chińskiego oraz doświadczenie w branży elektronicznej.