Oferta pracy:

Asystent ds. księgowości, Optima, Kraków

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy Asystenta ds. Księgowości

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji księgowej Spółek;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej lub referenta ds. księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych firm (VAT, VAT-UE, PIT, CIT);

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;
  • systematyczność, zorganizowanie i rzetelność;
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie;
  • znajomość programu ERP Optima.