Oferta pracy:

3D Generalist, Kraków

Dodane 6 dni dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży kreatywnej poszukujemy osoby na stanowisko: 3D Generalist.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z innymi członkami zespołu, w celu utrzymania wysokich standardów, nawet przy napiętych terminach;
  • Przygotowywanie zasobów do reklam i wizualizacji produktów, w tym teksturowanie np. ruchome wizualizacje, tworzenie wyglądu cieni i modelowanie;
  • Samodzielne opracowywanie koncepcji od wczesnego etapu;
  • Montaź sceny i oświetlenie;
  • Tworzenie layoutu bez żadnych wskazówek;
  • Pełny udział w procesie kreatywnym na podstawie briefu;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata), zaawansowane umiejętności;
  • Doświadczenie w dostarczaniu samodzielnych ujęć na doskonałym poziomie;
  • Znajomość Maxa / Maya;
  • Zrozumienie technik i technologii CG;
  • Umiejętności w zakresie teksturowania, cieniowania, oświetlenia, modelowania;
  • Silne zrozumienie światła, koloru i kompozycji;
  • Praca w ramach ustalonych procedur i oferowanie konstruktywnych sugestii w celu poprawy procesu;
  • Pomaganie w rozwoju i odkrywaniu nowych sposobów na poprawę wyników;
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów i poznawaniu nowych metod, silna chęć do rozwoju, uczenia się nowych metod i dzielenia się wiedzą z innymi;
  • Mile widziane: wiedza na temat FX, doświadczenie w tworzeniu zasobów 3D na potrzeby wizualizacji produktów lub reklam, znajomość Deadline, Houdini, umiejętności compositingu;

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o kontrakt B2B (lub ewentualnie Umowę o pracę);
  • Dużą samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Bogato wyposażone stanowisko pracy, oprogramowanie oraz potrzebne narzędzia (stanowisko wielomonitorowe, software, dostęp do kursów online i platform edukacyjnych);
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy, płatne nadgodziny- z możliwością pracy zdalnej, dodatkowe benefity, przyjazna atmosfera, przekąski/ napoje i spotkania/ wyjazdy integracyjne;
  • Pakiet relokacyjny , w razie potrzeby;
  • Wsparcie przy wdrożeniu;