Oferta pracy:

3D Art Director, Kraków

Dodane 6 dni dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży kreatywnej poszukujemy osoby na stanowisko: 3D Art Director.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem, w celu stworzenia projektu o wysokim standardzie, bycie Mentorem pod względem artystycznym- ścisła współpraca, dopilnowywanie celów i terminów, delegowanie zadań;
  • Spinanie projektu w całość, koordynacja i zarządzanie projektem;
  • Opracowanie odpowiedzi na kreatywne briefy, w tym opracowanie stylu frames, concepts i rough edits;;
  • Uczestnictwo w spotkaniach, rozmowach telefonicznych z klientami, otrzymywanie feedbacku i oferowanie kreatywnych porad w miarę postępu projektów;
  • Współpraca z artystami z innych dyscyplin;
  • Oferowanie konstruktywnych sugestii dotyczących ulepszenia procesu, pomoc w rozwoju i odkrywaniu nowych sposobów na poprawę wyników;
  • Aktualizacja wiedzy na temat aktualnych trendów kreatywnych i innowacji w projektowaniu, animowanej grafice oraz efektach wizualnych oraz wdrażanie ich w pracy.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość After Effects, Vray, Max lub May;
  • Pewność siebie podczas prezentacji dla klientów;
  • Wysoki poziom umiejętności pisania, znajomość bieżących trendów, pracy z ludźmi, umiejętności oceny fotorealizmu i kolorystyki;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowego oprogramowania;
  • Mile widziane: wiedza na temat FX, doświadczenie w pisaniu skryptów, umiejętność redagowania tekstu, znajomość programów Deadline, Houdini, Nuke;

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o kontrakt B2B (lub ewentualnie Umowę o pracę);
  • Dużą samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Bogato wyposażone stanowisko pracy, oprogramowanie oraz potrzebne narzędzia (stanowisko wielomonitorowe, software, dostęp do kursów online i platform edukacyjnych);
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy, płatne nadgodziny- z możliwością pracy zdalnej, dodatkowe benefity, przyjazna atmosfera, przekąski/ napoje i spotkania/ wyjazdy integracyjne;
  • Pakiet relokacyjny , w razie potrzeby;
  • Wsparcie przy wdrożeniu;