Jagoda

Jagoda

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, CEO HR Project, ale pełni także rolę Managera Personalnego. Ekspert w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz optymalizacji procesów i zasobów, ale przed wszystkim uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi. Dlatego też zajmuje się rekrutowaniem kluczowych pracowników i bardzo skutecznie negocjuje, osiągając zamierzony cel. W wolnym czasie jest podróżnikiem i włóczykijem (nie, nie tym z Muminków). Relaksuje się przy gotowaniu, a gotuje znakomicie.

 

Dagmara

Dagmara

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego, a przed wszystkim specjalista ds. rekrutacji z prawie 10-letnim doświadczeniem. Stawia na dobry research i pozytywną atmosferę w zespole. Utalentowany psycholog, realizuje diagnozę osobowości w kontekście przyszłej pracy. W wolnych chwilach uwielbia robić smaczne desery oraz czytać szwedzkie kryminały, co wbrew pozorom się łączy. W każdym razie wie jak zrobić deser, żeby trucizna nie została wykryta.

 

Adam

Adam

Absolwent Socjologii Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagielońskiego z zakresu Prawa Pracy. Manager personalny z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle metalowym i FMCG. Od kilkunastu lat zaangażowany w projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i zarządcze; a ponadto znakomity trener interpersonalny. W HR Project odpowiada za projekty rekrutacyjne, projektowanie i wdrażanie strategii personalnych. Prywatnie wolny czas najchętniej spędza w górach oraz spacerując wczesnym rankiem po Krakowie – stąd jego znajomości stoisk z obwarzankami i pobliskich warzywniaków.